Akcja pn. „#refleks(ja), czyli #selfiezsensem”

Fundacja dla Filmu i Fotografii oraz Uniwersytet Śląski we współpracy z Kontenerami Kultury organizują akcję pn. „#refleks(ja), czyli #selfiezsensem”. Podczas spotkania, którego przedmiotem będzie selfie, uczestnicy będą szukać odpowiednich miejsc, rekwizytów i ustawień do zrobienia nietypowych autoportretów. Tytułowe „#selfiezsensem” ma zachęcać do tworzenia fotografii refleksyjnych, wynikających z myśli o ja w świecie. Z wykonanych zdjęć powstanie wirtualna galeria „#refleks(ja)”. Spotkanie, które odbędzie się 22 sierpnia 2015 r. o godz. 12.00 w Kontenerach Kultury w Parku Śląskim w Chorzowie, będzie również okazją do rozmowy na temat fotografii autoportretowej. Osoby zainteresowane udziałem powinny wziąć ze sobą smartfon lub telefon z funkcją aparatu fotograficznego. Wydarzenie potrwa maksymalnie dwie godziny.

Plakat promujący wydarzenie dotyczące selfie