Akcja integracyjna „Wagary z jajem”

19 marca 2015 r. w godz. 10.00–14.00 na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się akcja integracyjna „Wagary z jajem. Studenci, pomalujcie swoje jajo!”. Wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania przez wszystkich studentów końca sesji egzaminacyjnej, nadejścia wiosny i zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Na uczestników będzie czekać wiele atrakcji, m.in. drużynowe i indywidualne zawody studentów, turnieje i konkursy, kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczestników warsztatów terapii zajęciowej, warsztaty pisania pisanek oraz tworzenia kartek świątecznych, pokaz ptaków drapieżnych, fotobudka, muzyka na żywo, a także nauka tańca ludowego. O dobrą atmosferę i poczucie humoru zadba kabaret „Drzewo a gada”.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://student.us.edu.pl/wagary-z-jajem-przywitaj-wiosne-pozegnaj-sesje.

O wydarzeniu napisało „radio.katowice.pl” w artykule pt. „Wagary z jajem” (19.03.2015).