Akcja „CINiBA nocą naładuje mocą!”

budynek Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

W czasie letniej sesji egzaminacyjnej odbędzie się kolejna edycja akcji „CINiBA nocą naładuje mocą!”. Przygotowujący się do egzaminów studenci będą mogli swobodnie korzystać ze zbiorów i fachowych porad bibliotekarzy, a także z przestrzeni biblioteki, w której można się spokojnie pouczyć.

Od 10 do 28 czerwca 2019 roku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka będzie otwarta do godz. 23.00, natomiast 15 czerwca do godz. 20.00, a 21 i 22 czerwca do godz. 16.00.

Zbiory dostępne są dla wszystkich, a korzystanie z nich na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej.

Informacje organizacyjne:

• do godz. 23.00 czynne będą strefa wolnego dostępu, czytelnie oraz kabiny do pracy indywidualnej,
  • do godz. 20.00 otwarte są wypożyczalnia oraz magazyn,
  • zamówienia na zbiory z magazynu należy składać do godz. 19.30,
  • wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone,
  • kartę gościa dla korzystających z czytelni bezpłatnie udostępnia wypożyczalnia,
  • szatnia będzie czynna do godz. 20.00, później należy korzystać z szafek depozytowych.

Plakat (pdf, 376 kB)