facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Akcja „CINiBA nocą naładuje mocą”

Grafika promująca akcję, zawiera logo CINiBA

W czasie zimowej sesji egzaminacyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka wydłuża czas pracy. Przygotowujący się do egzaminów studenci mogą swobodnie korzystać ze zbiorów i fachowej porady bibliotekarzy, a także z przestrzeni biblioteki, w której można się spokojnie pouczyć.

Od 29 stycznia do 9 lutego 2018 roku CINiBA będzie otwarta do godziny 23.00, natomiast w sobotę 3 lutego – do godz. 20.00.

Zbiory dostępne są dla wszystkich, a korzystanie z nich na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej.

Informacje organizacyjne:

• do godz. 23.00 czynne będą sfery: wolny dostęp, czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i czytelnia prasy,
  • do godz. 20.00 otwarte są wypożyczalnia oraz magazyn,
  • zamówienia do magazynu należy składać do godz. 19.30,
  • wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone,
  • kartę gościa dla korzystających z czytelni bezpłatnie udostępnia wypożyczalnia,
  • szatnia będzie czynna do godz. 20.00, później należy korzystać z szafek depozytowych.

Akcja „CINiBA nocą naładuje mocą” organizowana jest już po raz siódmy. Pierwsza edycja odbyła się z inicjatywy samorządów studenckich Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.