facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Akademia Zarządzania i Finansów

24 listopada 2014 r. rusza Akademia Zarządzania i Finansów. Jest to cykl 8 wykładów dodatkowych prowadzonych w semestrze zimowym. Podstawowym celem Akademii jest poszerzenie wiedzy na temat praktycznych aspektów funkcjonowania rynku finansowego oraz uzupełnienie procesu kształcenia o zajęcia prowadzone przez ekspertów i specjalistów reprezentujących instytucje finansowe.

Wykłady skierowane są do studentów kierunków ekonomicznych, prawnych i społecznych. Zajęcia odbywają się w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1, sala 201).

Tematyka najbliższych wykładów:

  • 24 listopada 2014 r. godz. 14.30 „System wymiany informacji finansowej w Polsce i na świecie – rola BIK”, prowadzi: Mateusz Zając (Centrum Informacji Gospodarczej w Krakowie),
  • 1 grudnia 2014 r. godz. 14.30 „Nowoczesne usługi rozliczeniowe na przykładzie płatności natychmiastowych KIR S.A.”, prowadzi: Wioletta Szwaja (Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. w Warszawie),
  • 8 grudnia 2014 r. godz. 14.30 „Zarządzanie przepływem środków pieniężnych z wykorzystaniem narzędzi e-gospodarki”, prowadzi: dr Mariusz Kopniak (Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. w Warszawie).

 

Udział zostanie potwierdzony certyfikatami oraz punktami za aktywność na wybranych przedmiotach.

Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem e-mail: michal.ochwat@us.edu.pl.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.