Dział Projektów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE działający przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach organizują spotkanie informacyjne pt. „ABC przygotowania bezbłędnego budżetu w projektach 7. Programu Ramowego – okiem praktyka”. Spotkanie odbędzie się 25 października 2011 roku o godz. 10.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, w sali nr 29.

Spotkanie przeznaczone jest dla pracowników zainteresowanych możliwościami finansowania badań naukowych w ramach 7. Programu Ramowego. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie karty zgłoszeniowej w terminie do 21 października na adres e-mail: ewelina.doluk@us.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona: 30, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszeniowa

Kontakt: