Koncert 50 Voices of UŚ w Cieszynie

Grafika: dr Primo gra na skrzypcach

Trzeci, ostatni już, koncert organizowany w ramach 50 Voices of UŚ odbędzie się 23 maja 2018 roku w Cieszynie. Uczestników gościć będzie Klub Studencki Panopticum.

50 Voices of UŚ to cykl imprez kulturalno-rozrywkowych adresowanych do społeczności akademickiej. Podczas kolejnych wieczorów klubowych swoją twórczość muzyczną prezentują twórcy związani z Uniwersytetem Śląskim – wykonawcy wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach.

Podczas koncertu w Cieszynie wystąpią: Here on Earth, Lunatyp, Now, Po prostu, Rastafajrant, Akwadrat, Monicka Ferens, Dziewanna oraz From love to reflux. W przerwach między występami dla uczestników wydarzenia przewidziano konkursy, w których do wygrania będą gadżety Uniwersytetu Śląskiego oraz samorządu studenckiego. Wykonawcy wezmą natomiast udział w plebiscycie publiczności. Głosowanie będzie miało formę ankiety dostępnej w serwisie „Facebook”: www.facebook.com/events.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody: występ podczas Juwenaliów Śląskich pod koniec maja lub na koncercie jubileuszowym uniwersytetu 8 czerwca. Nagrodą specjalną będzie sesja nagraniowa i wydanie płyty w radiu Egida.

Koncert w Klubie Studenckim Panopticum rozpocznie się o godz. 17.00 (Cieszyn, ul. Bielska 66). Wstęp jest wolny.

Plakat promujący koncert w Cieszynie