19. edycja seminarium „Problem granic w filozofii i nauce”

02.03.2018 - 17:32, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

W marcu 2018 roku rozpocznie się dziewiętnasta edycja interdyscyplinarnego seminarium Instytutu Filozofii i Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego dotycząca granic naszej wiedzy.

Pierwszy z cyklu wykładów poświęcony będzie przesuwaniu granic w kardiologii, temat omówi prof. dr hab. n. med. Wojciech Wojakowski z III Oddziału Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca w Katowicach. Seminarium odbędzie się w środę 7 marca 2018 roku o godz. 15.30 w sali sympozjalnej III na Wydziale Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11).

Streszczenie wykładu prof. Wojciecha Wojakowskiego (pdf, 99,3 kB)

Program cyklu wykładów „Problem granic w filozofii i nauce” (dokument pdf, 111 kB)

Plakat wydarzenia, na białym tle dominuje powtórzona liczba 19 w kolorach żółtym i czarnym, jest też program seminariów na semestr letni oraz tytuł cyklu