13 lipca – skrócony czas pracy z uwagi na utrudnienia w ruchu drogowym

Dokument i wieczne pióro

W związku z wyścigiem kolarskim – 73. Tour de Pologne UCI World Tour, którego trasa przebiegać będzie z Tarnowskich Gór do Katowic, a 5 rund wyścigu odbywać się będzie w ścisłym centrum Katowic (od pętli Słoneczna przez Strefę Kultury, Muchowiec, Dolinę Trzech Stawów, osiedle Paderewskiego do centrum z metą pod Spodkiem) w środę 13 lipca 2016 r. już od wczesnych godzin porannych przewidywane są znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, a na czas przejazdu kolarzy wyłączone zostaną najważniejsze odcinki ciągów komunikacyjnych w Katowicach.

Z powodu utrudnień w ruchu drogowym, decyzją JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, 13 lipca pracownikom jednostek zlokalizowanych w Katowicach skrócony zostaje czas pracy do godziny 11.30. Skrócony dzień pracy należy odpracować w obowiązującym okresie rozliczeniowym. Pracownicy, którzy w tym dniu mogą mieć problem z dotarciem do pracy, mogą skorzystać z urlopu wypoczynkowego.

Telefonogram JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego:

Informacje dotyczące utrudnień w ruchu w centrum Katowic: