11. Objazdowy Festiwal Filmowy „WATCH DOCS. Prawa Człowieka w filmie”

Od 21 do 25 października 2013 r. w Katowicach będzie odbywać się 11. Objazdowy Festiwal Filmowy „WATCH DOCS. Prawa Człowieka w filmie”. Jest to jeden z najstarszych i największych na świecie festiwali filmowych poświęconych tematyce praw człowieka, który co roku cieszy się ogromnym powodzeniem. W ramach Festiwalu odbędzie się szereg pokazów filmowych i spotkań tematycznych, którym towarzyszyć będą wystawy oraz warsztaty.

Festiwal przygotowany został przez Studenckie Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego Publicznego Ius Gentium, które działa w Uniwersytecie Śląskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące Festiwalu są dostępne na stronie: www.facebook.com/events/601323926591509/?ref=22

Program festiwalu