facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

1% podatku dla Marzeny Erm

Marzena Erm ma 25 lat i jest studentką Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie. Choruje na chłoniaka Hodgkina – nowotwór złośliwy układu limfatycznego. W celu skutecznego leczenia konieczna jest terapia lekiem Adcetris, który nie jest refundowany. Pięć dawek leku to koszt sięgający blisko 200 tysięcy złotych.

Istnieje możliwość pomocy Marzenie poprzez przekazanie 1% podatku. W rubryce „OPP” (Wniosek o przekazanie 1 % podatku) należy wpisać numer KRS Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie (KRS 0000338803), natomiast w rubryce „Informacje uzupełniające” konieczny jest dopisek „Dla Marzeny Erm”. Na stronie Fundacji dostępny jest program do wypełniania zeznań rocznych: www.raknroll.pl/jak-mozesz-nam-pomoc.

Marzenie można również pomóc wpłacając pieniądze na konto Fundacji. Nr rachunku bankowego: 93 1140 2017 0000 4402 1296 2443, gdzie także konieczne jest dodanie dopisku „Dla Marzeny Erm”.